Duże płytki w małej kuchni i ich zalety

Antypoślizgowość płytek do kuchni i jej znaczenie
Jasiek
styczeń28/ 2022

Nawet, jeśli aranżacja kuchni nie jest tak skomplikowana, jak ma to miejsce w przypadku łazienki, nadal budzi spore wątpliwości.

Jedną z kwestii wzbudzających kontrowersje jest ta, która odnosi się do wymiarów, jakie powinny mieć płytki kuchenne. Nie sposób nie zauważyć tego, że podejście do nich się zmienia i dziś kafelki do kuchni są zauważalnie większe niż te, z którymi mieliśmy do czynienia przed dziesięciu lub piętnastu laty.

Na rynku nadal nie brakuje klasycznych rozwiązań o wymiarach 20 na 20 i 30 na 30 centymetrów. Mają one spore grono zwolenników, nie rezygnuje z nich więc żaden z wiodących producentów. Coraz częściej możemy jednak spotkać się również ze znacznie większymi płytkami. Nietrudno się przy tym domyślić, że pojawiają się one również w stosunkowo niewielkich pomieszczeniach. Ich popularność nie jest aż tak zaskakująca, gdy weźmie się pod uwagę to, jak wspomniane kafelki się prezentują. Są wyjątkowo atrakcyjne wizualnie i to właśnie ich prezencja sprawia, że wiele osób postrzega je jako rozwiązania, które nie mają sobie równych.

Jeżeli jesteś zainteresowany, to zapoznaj się ze szczegółową ofertą naszego sklepu na eurolazienki.pl.