Ponad 15 tysięcy artykułów do domu i biura w Wally. Wpadnij do sklepu online po praktyczne narzędzia do pracy i dekoracje na ścianę

Jasiek
sierpień15/ 2022

Wally to sklep, który funkcjonuje na rynku internetowym od 2009 roku. Z każdym rokiem oferta zostaje poszerzona o kolejne artykuły, które służyć mają do lepszej organizacji zadań w pracy, jak również do aranżacji mieszkania. Wally zapewnia najszerszy zakres produktów na potrzeby indywidualne, małych firm i dużych korporacji. Znajdziesz tutaj wszystko, co potrzebujesz – od dekoracji ściennych, po naklejki BHP, oznakowania linii technologicznych czy niestandardowe akcesoria w postaci klejów do tapet. Twoja praca stanie się przyjemnością, a mieszkanie zyska na estetyce i praktyczności. 

Dekoracje na ścianę Wally – obrazy, plakaty, fototapety i naklejki ścienne. Artykuły dekoracyjne czekają na Ciebie

Naklejki na ścianę w kilka chwil zmienią wygląd salonu, pokoju, a nawet starego mebla. Dzięki nim unikniesz kosztownego remontu i wszechobecnego bałaganu. Ozdoby samoprzylepne pozwolą na stworzenie niezwykłych dekoracji, które mogą pojawić się na ścianie w dowolnym miejscu. W Wally znajdziesz mnóstwo motywów, wzorów i kolorów, które zagwarantują małą metamorfozę w mieszkaniu. Naklejki na ścianę w postaci folii samoprzylepnej to gotowy projekt, który umieścisz na gładkiej powierzchni w kilka chwil. Łatwa i szybka aplikacja bez pomocy specjalistów, odporność na warunki atmosferyczne i indywidualny projekt. To właśnie są dekoracje na ścianę Wally!

Akcesoria biurowe dla firm. Oznakowania magazynów i naklejki i tabliczki BHP i wiele innych 

Bezpieczeństwo w miejscu pracy jest priorytetem dla pracodawcy. Zdrowie jego pracowników jest najważniejsze. Dlatego pracodawca powinien zapewnić im godne warunki w swoim zakładzie. Naklejki BHP pomagają w zminimalizowaniu ryzyka wypadków w pracy. Oznaczenia te informują osoby postronne o ewentualnym zagrożeniu, jak również wskazują drogę ewakuacyjną lub inne niebezpieczeństwa, chroniąc tym samym życie lub zdrowie osób znajdujących się w budynku.