Wygodna, prosta kuchnia

Jasiek
styczeń12/ 2021

Prosta kuchnia ma stać się sercem naszego domu. Jak powinna zostać urządzona? O czym należy pamiętać podczas aranżacji takiego pomieszczenia? Jeżeli będziemy pamiętać o podstawowych zasadach przy aranżacji, to czas spędzony w kuchni będzie kojarzył nam się z samymi przyjemnościami.

Mała, prosta kuchnia

Wydawać by się mogło, że mała, prosta kuchnia wcale nie będzie taka łatwa do urządzenia. Nic bardziej mylnego, ponieważ mała przestrzeń w niczym nie musi nas ograniczać. Pamiętajmy, aby w takim przypadku meble ustawić pod jedną ze ścian, dzięki czemu ułatwimy sobie codzienną komunikację w takim pomieszczeniu. Może nie do końca można w takim przypadku zachować zasadę trójkąta roboczego, ale postarajmy się o to, aby lodówkę, kuchenkę i zlewozmywak ustawić w takiej odległości, aby nie musieć przy tym bardzo dużo chodzić. Mała i prosta kuchnia może stać się pomieszczeniem, które będzie otwarte na pokój dzienny – chociaż nie zawsze jest to możliwe.

Duża, prosta kuchnia

Duża przestrzeń sprawia, że po naszej głowie przebiega wiele ciekawych inspiracji. Która z nich będzie najlepsza, jeśli marzy nam się funkcjonalna, prosta kuchnia? Pamiętajmy o tym, aby w żadnym wypadku nie przesadzać. Dzięki temu uda nam się urządzić ciekawe pomieszczenie, w którym będziemy przebywać z wielką przyjemnością. W dużej kuchni bez trudu uda nam się utrzymać zasadę trójkąta roboczego. Do tego można pomyśleć o wydzieleniu specjalnej spiżarni na przetwory, czy też na artykuły spożywcze o długim terminie ważności. 

 

https://www.gama-sklep.com.pl/a/87-biurko-dla-dziewczynki https://www.gama-sklep.com.pl/a/440-sofa-rozkladana-do-sypialni https://musopensource.com/mieso-na-naszych-stolach/