Wesele z dala od miejskiego zgiełku!

Wesele z dala od miejskiego zgiełku!
Jasiek
czerwiec23/ 2017

Przygotowanie przyjęcia weselnego zazwyczaj pochłania młode pary bardziej niż sama uroczystość ślubna. Oczywiście jest wiele do załatwienia: zarezerwowanie Sali, wybranie odpowiedniego menu, zamówienie słodkości, zorganizowanie kapeli i fotografa. Ceny takiego przedsięwzięcia mogą przerazić, gdyż idą w dziesiątki tysięcy złotych. Jeśli jednak pragniemy nieco zaoszczędzić warto wybrać miejsce poza ścisłym centrum miasta, do którego dojazd nie będzie utrudniony. Doskonale nadaje się do tego Hotel Windsor, położony nad Jeziorem Zegrzyńskim!

Odetchnij świeżym powietrzem!

Sala weselna pod Warszawą jaką oferuje Windsor hotel to prawdziwa perełka – hotel położony jest nad malowniczym Jeziorem Zegrzyńskim, które Warszawiacy i mieszkańcy okolicznych miast pokochali. To miejsce idealne do rekreacji i do tego, aby zatrzymać się tu na dłużej. Hotel położony w takim miejscu to strzał w dziesiątkę! Hotel dysponuje dziesiątkami miejsc parkingowych, dlatego goście pragnący przyjechać na wesele samochodem nie będą mieli problemu z zaparkowaniem auta. Podobnie ma się sprawa z pokojami hotelowymi – jeśli goście planują zostać na dłużej manager z pewnością zaproponuje atrakcyjną, promocyjną cenę. Sala oferowana przez hotel przystrajana jest przez pracowników, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby para młoda samodzielnie zajęła się ozdobami. Podczas ustalania szczegółów koniecznie wybierzmy interesujące nas menu – szef kuchni przedstawi nam kilka modnych propozycji. O całej ofercie przeczytać można na stronie windsorhotel.pl.

Taras i pomost

Niewątpliwie urozmaiceniem dla gości mogą być dodatkowe atrakcje, takie jak słodkie kąciki tworzone z myśląc o dzieciach, swojskie stoły, pełne regionalnych wyrobów. Z pewnością takie dodatki sprawią, że przyjęcie będzie jeszcze ciekawsze!