Szkolenia Prince2 oraz PMI

Szkolenia Prince2 oraz PMI
Jasiek
luty16/ 2017

W ostatnim czasie na rynku pojawiły się bardzo popularne szkolenia z zakresu zarządzania projektami. Są to przede wszystkim szkolenia PMI, które przeprowadzane są przez wiodące instytucje certyfikujące profesjonalistów ze wspomnianej dziedziny. Zatem dlaczego warto zdecydować się na tego typu szkolenia?

Prince2 – szkolenia certyfikowane

Warto wiedzieć, iż PMI to wiodąca instytucja certyfikująca profesjonalistów w dziedzinie zarządzania projektami. Wspomniana instytucja oferuje bardzo szeroki wybór różnorodnych szkoleń, w zależności od stopnia zaawansowania osób.

Są to bardzo popularne szkolenia, ponieważ dzięki nim nasi pracownicy mogą zdobyć nie tylko cenną wiedzę z zakresu zarządzania projektami, ale także możliwe jest później nabycie takich umiejętności, aby dobrze wykorzystać ją w praktyce. Wspomniane PMI szkolenia oraz PMI kursy dostępne są w bardzo wielu miejscach w całym kraju. Jednymi z najbardziej popularnych szkoleń są między innymi Agile oraz szkolenia Prince2. O ile szkolenie Prince2 stworzone zostało w oparciu o tradycyjne brytyjskie standardy, to właśnie szkolenia Agile są zupełnie nowatorskie. Dowiedz się więcej o obu szkoleniach na stronie https://inprogress.pl/.

PMI kurs i szkolenia

Decydując się na wybór odpowiedniego kursu PMI lub też szkolenia PMI dla swoich pracowników powinniśmy przede wszystkim zdecydować się czy chcemy przeprowadzić takie spotkanie za pomocą nowatorskiej metody takiej jak przykładowo Agile lub też chcemy bardziej klasycznego podejścia. Agile oraz pozostałe szkolenia PMI mają różne zalety i zależy co najbardziej będzie odpowiadało naszym pracownikom.

Warto pamiętać, iż takie szkolenie PMI zagwarantuje przede wszystkim nam to, iż po jego ukończeniu nasi pracownicy będą potrafili wykorzystać zdobytą wiedzę w pracy. Ponadto szkolenie PMI choć nie kosztuje mało, bardzo szybko nam się zwróci. Będzie to możliwe, ponieważ dzięki temu, iż przykładowo nasi pracownicy będą lepiej zarządzać projektami w przedsiębiorstwie i osiągać dla niego zdecydowanie większe zyski, będziemy mieć z tego dodatkowe pieniądze po bardzo krótkim czasie. Ponadto PMI gwarantuje każdemu pracownikowi po ukończeniu danego kursu odpowiedni certyfikat, który także może podwyższać ich kompetencje.

Popularne szkolenia PMI to doskonały sposób na rozwój dla naszych pracowników. Inwestując przykładowo w PMI kurs lub też w PMI szkolenie (na przykład Agile, Prince2 szkolenie) możemy sprawić, aby nasi podwładni zdecydowanie lepiej wykorzystywali zdobytą wiedzę w pracy. Tym samym ich działania będą bardziej efektowne, co przełoży się bezpośrednio na zyski w naszym przedsiębiorstwie.