Smartwatch

Jasiek
wrzesień11/ 2019

Jeżeli chodzi o płatności, smartwatch google pay jest jednym z nowszych, jak i z lepszych rozwiązań na rynku. W dzisiejszych czasach nie ma już potrzeby płacić za wszystko gotówką, coraz częściej robimy to elektronicznie. Ma to swoje plusy, jak i swoje minusy. Możemy tak samo niestety zostać okradzeni, jak korzystając z gotówki.

Co to jest tak naprawdę Google Pay?

Jest to bardzo szybki sposób, żeby zapłacić za swoje zakupy bezgotówkowo. Google Pay zabezpiecza dane płacących, dzięki temu możemy czuć się bezpieczni. Warto jest mieć taką inteligentną opcję w swoim smartwatchu. Oczywistym jest, że takich punktów w których można płacić bezgotówkowo powinno być w Polsce o wiele więcej. Jak zawsze zostajemy w tyle z jakimikolwiek nowinkami technicznymi. Potrzebujemy także większej ilości lat aby coś takiego przyswoić i przystosować na przykład sklepy.

Możemy także zarządzać naszym kontem w każdym momencie, dzięki specjalnie stworzonej do tego aplikacji, albo dzięki zwykłej przeglądarce. Z roku na rok rośnie liczba osób płacących bezgotówkowo i nie ma czemu się dziwić.

Płatności zegarkiem – smartwatch google pay.

Zegarki, dzięki którym możemy płacić bezgotówkowo to nowość na rynku. Cieszą się one niezwykłym powodzeniem, ponieważ jest to niesamowite ułatwienie dla klientów.

Warto jest korzystać z tego typu płatności. Każdy z nas powinien mieć możliwość bezgotówkowych płatności. Idźmy z duchem czasu i pozwólmy sobie na odrobinę przyszłościowych aplikacji. Każdy z nas powinien mieć opcję płacenia bezgotówkowo, gdyż jest to nasza przyszłość.

Jak to wygląda w Polsce?

W Polsce wciąż trend płacenia zbliżeniowo zegarkami nie jest tak rozpowszechniony jak w krajach zachodnich. Nic jednak straconego, ponieważ takie zegarki są z roku na rok tańsze i może także większą ilość polaków będzie na nie stać.

Producenci prześcigają się w coraz to nowszych rozwiązaniach odnośnie zegarków, dzięki którym można płacić zbliżeniowo. Zegarki Smartwatch Google Pay korzystają z Tizen (to taki system). Mało które sklepy w Polsce pozwalają na zbliżeniowe płatności zegarkami, choć z roku na rok jest ich już coraz więcej. Nie dziwi więc nikogo, że jest to zwykłe zastępstwo dla smartfona albo dla karty płatniczej.