Projekty w trzecim wymiarze

Jasiek
sierpień02/ 2019

Dzisiejsze możliwości programowe pozwalają na stworzenie fantastycznych projektów. W szczególności, że różnego rodzaju animacje można wykonać trójwymiarowo, dzięki czemu wszystko jest jeszcze bardziej dokładne. Nie jest jednak łatwo nauczyć się obsługi takiego programu, dzięki czemu można stworzyć naprawdę fantastyczne rzeczy.

Kurs Blender – czy warto?

Blender to bardzo popularny program, który od 13 października 2002 jest programem wolnym i rozprowadzonym na licencji GPL. Oznacza to, że za jego użytkowanie nie trzeba ponosić żadnych dodatkowych opłat. Jest to wolne i otwarte oprogramowanie do modelowania i renderowania obrazów i animacji trójwymiarowych o niekonwencjonalnym interfejsie użytkownika. Dzięki niemu możemy stworzyć również prezentacje interaktywne. Z powodzeniem można używać go na takich platformach jak Microsoft Windows.Daje on ogromne możliwości, dlatego warto nauczyć się jego obsługi. Pomoże nam w tym dobry kurs Blender, który dostępny jest dla wszystkich chętnych osób.

Poznajemy trzeci wymiar

Pomimo tego, że program należy do bezpłatnych nie jest łatwy w obsłudze. Trzeba mieć naprawdę ogromną siłę samozaparcia, aby móc dobrze nauczyć się wszystkich podstaw. Taki kurs poznawania tego programu dostępny jest w sieci lub w różnych firmach szkoleniowych. W internecie jest on dostępny bezpłatnie. Za kurs z firmami szkoleniowymi trzeba zapłacić, jednak na pewno będą to rozsądnie wydane pieniądze na naszą edukację. Dzięki temu, że dobrze poznamy ten program mamy szansę na otrzymanie lepiej płatnej pracy.