Nowoczesny design w pokoju Twojego dziecka

Nowoczesny design w pokoju Twojego dziecka
Jasiek
październik31/ 2017

Skandynawski styl opanował Polskę już kilka lat temu. Biel, czerń, a także pastele na stałe zagościły w salonach, sypialniach oraz kuchniach Polaków. Skandynawia podobnie jak inne kraje nordyckie kojarzy nam się z chłodem i nieprzyjemnymi odczuciami, dlatego też niechętnie wprowadzaliśmy ten design do dziecięcych pokojów. Bliższe zapoznanie z stylem scandi pokazało jednak, że umiejętne dobranie mebli i dodatków pozwoli na jednoczesne pozostanie w konwencji skandynawskiej i stworzenie przytulnego pomieszczenia dla malucha.

Zestaw mebli Bellamy Lotta to strzał w dziesiątkę podczas remontu dziecięcego świata. Idealne dopasowanie laminowanych, białych płyt i dębowego drewna pozwoli przenieść się najmniejszym członkom rodziny do krainy trolli i elfów.

Producent wychodząc naprzeciw potrzebom klientów i ich rodzin stworzył kolekcję rosnącą wraz z dzieckiem. Dzięki meblom Lotta kupujący ma możliwość stworzenia aranżacji przeznaczonej zarówno dla noworodka, jak i dorastającego chłopca, czy dziewczynki. Ponadczasowy design kolekcji pozwala na dopasowanie jej do każdego wnętrza bez względu na wiodący kolor, czy upodobania rodziców i dzieci.

Na szczególną uwagę zasługuje łóżeczko (wymiary 70cm na 140cm), które ulega zmianom wraz z postępującym rozwojem dziecka. Trwający kilka chwil demontaż barierek zabezpieczających daje w efekcie łóżko, które będzie świetną ostoją dla przedszkolaka oraz ucznia podstawówki.
Za nie mniej ważny element kolekcji meblowej uznać można dwudrzwiową szafę. Pojemne półki idealnie sprawdzą się jako miejsce do przechowywania bodów, śpioszków, ale również sukienek i jeansów dorastającego malucha. Na tajemnicze skarby dobrym wyborem będzie biurko. Duży blat i pojemne półki umilą czas spędzony na nauce podstawowych umiejętności.

Regał, komoda, a także skrzynia na kółeczkach to mebelki, które podobnie jak ich pobratymcy sprawdzą się bez względu na wiek dziecka. Łatwość utrzymania w czystości to najważniejsza z cech (poza designem), która przemawia za zakupem kolekcji Bellamy Lotta. Meble te kupisz w sklepie dziecięcym e-babystuff.pl