Najpiękniejsze i najbardziej trwałe paznokcie czyli hybrydy

Jasiek
październik26/ 2019

Piękne i zadbane paznokcie to naprawdę bardzo ważny element wizerunku osobistego. Od zawsze zdrowe i zadbane paznokcie były wyznacznikiem świetnej formy fizycznej człowieka. Trudno wyobrazić sobie wykonywanie bardzo wielu prac, między innymi związanych z obsługą klienta, gdy ma się zaniedbane dłonie i brzydkie paznokcie. Ludzie naprawdę mocno zwracają na to uwagę.

Sposób na zadbane paznokcie

Od kiedy pojawiła się metoda hybrydowa zdobienia paznokci to tak naprawdę każda kobieta ma szansę na posiadanie pięknych i zadbanych dłoni. Lakiery hybrydowe dają niesamowity efekt i tak naprawdę odciążają od robienia manicure nawet na kilka tygodni. Wystarczy wybrać się do kosmetyczki lub zrobić sobie hybrydę samodzielnie w domu, by mieć malowanie paznokci z głowy nawet na trzy tygodnie.

Współcześnie modne są praktycznie wszystkie kolory lakierów hybrydowych do paznokci. Oczywiście zmieniają się one sezonowo, jednak z powodzeniem bez względu na porę roku można sięgać po klasyczne beże i odcienie nude, po piękną nasyconą głęboką czerwień lub po prostu po manicure francuski. Ten ostatni prezentuje się elegancko na każdych dłoniach i sprawia, że zawsze wyglądają one na zadbane.

Manicure hybrydowy w salonie

W praktycznie każdym salonie można wykonać manicure hybrydowy. Dlaczego kobiety decydują się najczęściej właśnie na tą opcję? Lakiery hybrydowe zapewniają głębokie i równomierne pokrycie płytki kolorem, który przez cały czas jest niezwykle intensywny i pięknie lśni. Paznokcie wyglądają na zdrowe, nie łamią śpię, a lakier nie kruszy się czy nie odpada.

Poza tym metoda hybrydowa zdobienia paznokci to również możliwość wykonania różnego rodzaju pięknych wzorków i malunków. W niektórych salonach kosmetycznych pracują tak zwane stylistki paznokci, które tworzą na płytce prawdziwe cuda. Paznokcie można dodatkowo ozdobić za pomocą różnych dżetów i kamyków, przykleić kryształki Swarovskiego lub inne cuda, dzięki którym będą prezentowały się one jeszcze piękniej.

Hybryda w domu

Coraz więcej kobiet decyduje się również na naukę samodzielnego w stylizowania paznokci dla własnych celów. W ten sposób nabywają kolejną umiejętność i mogą również sporo zaoszczędzić – zakup podstawowych gadżetów i kosmetyków do wykonywania hybrydy w domu starczy tak naprawdę ona wiele długich miesięcy, redukując tym samym koszty związane z wychodzeniem do salonu. Stąd właśnie tak duża popularność hybrydy robionej samodzielnie w domu.

Więcej o metodzie hybrydowej przeczytasz na nailscompany.eu