Lakier do zadań specjalnych

Jasiek
kwiecień01/ 2019

To, że z miesiąca na miesiąc przybywa nam różnego rodzaju nowych firm kosmetycznych, już nikogo nie dziwi. Dzięki nim możemy znaleźć wymarzone kosmetyki, w idealnych kolorach. Jednym z typów kosmetyków, których na rynku znajdziemy sporo- w różnych odmianach, są lakiery do paznokci.

Lakier do paznokci do zadań specjalnych

Standardowe lakiery do paznokci są dobrze znane. Jednak nawet i największe fanki malowania paznokci, mogą czuć się nieswojo, kiedy usłyszą o lakierze do zadań specjalnych. Lakier do paznokci dla większości kobiet musi nie tylko mieć piękny kolor lub połysk, lecz powinien też być bardzo trwały i odporny na uderzenia, zarysowania. To główne wyznaczniki, którymi kierujemy się podczas zakupów. Nie bez powodu też producenci lakierów do paznokci, opisują je (a przy tym też reklamują) rozmaitymi hasłami (np. efekt do 7 dni, bez zadrapań i odpryśnięć itp.). I choć dla większości pań to znamiona idealnego produktu, to są wśród nich też i takie klientki, które od lakieru oczekują czegoś zupełnie innego. I tu najlepszym przykładem jest np. poszukiwanie lakieru do paznokci, który będzie łatwo się zmywał.

Lakier do paznokci typu peel-off

To, że wśród wielu kosmetyków najdziemy te, określane mianem pee-off raczej nie zaskakuje, jednak tylko wtedy, kiedy tyczy się to np. maseczek do twarzy. Inaczej sprawa wygląda w przypadku lakieru do paznokci, bo o co chodzi z lakierem typu peel-off? Lakier typu peel-off
to inaczej lakier podkładowy, który wybierany jest w celu tworzenia bariery np. dla lakierów brokatowych czy tych z drobinkami. Tego typu lakier zabezpiecza płytkę paznokcia przed nadmiernym przyleganiem lakieru, co ma na uwadze automatyczne zabezpieczenie płytki, a także późniejsze, łatwiejsze usuwanie lakieru. Zazwyczaj bowiem, lakiery tego typu (z brokatem, drobinkami) są trudne do usunięcia.

Jak nakłada się lakier peel-off?

Lakier/baza peel-off powinna być aplikowana na czystą i wypolerowaną płytkę. Po odczekaniu aż wyschnie, można nałożyć na nią dowolny lakier. Co ciekawe, baza ułatwi usuwanie lakieru, bo po kilku dniach wystarczy tylko podważyć bazę z jedne strony i ściągnąć całość. Ten typ lakierów ma sporą grupę wielbicieli, choć jak zwykle, w przypadku kontrowersyjnych rozwiązań (innych niż wszystkie), zdania są dość podzielone.

Lakier do paznokci znajdziesz na kosmetykizameryki.pl

https://gethotels.pl/nowoczesne-garnki-stalowe-co-warto-o-nich-wiedziec/ https://xann.pl/sitemap http://meble.nom.pl/parasol-czy-pergola-jak-zapewnic-sobie-cien/