Jaki duży stół ogrodowy postawić w przydomowej strefie relaksu?

Jasiek
kwiecień29/ 2021

Duży stół ogrodowy jest meblem coraz chętniej wykorzystywanym w przydomowej strefie relaksu – stoły takie pozwalają na zaprojektowanie wygodnego miejsca wypoczynkowego, w którym podawać będziemy pyszne posiłki. Jakie stoły proponują nam topowi producenci? Na co zwracać szczególną uwagę podczas wyboru stołu ogrodowego?

Duży stół ogrodowy – centralne miejsce w ogrodzie

Wybierając duży stół ogrodowy warto zastanowić się, jak pragniemy zaaranżować przestrzeń wypoczynkową. Celując w nowoczesny design warto wybrać meble posiadające blaty z tworzyw łączonych, np. z materiałów syntetycznych oraz cementu. Chcąc zaaranżować taras czy ogród w klasycznym stylu mamy do wyboru klasyczne stoły z blatami z naturalnego drewna lub też stoły technorattanowe. Istotne jest to, aby wybrany przez nas produkt odznaczał się wysoką jakością, odpornością na uszkodzenia mechaniczne czy zmienne warunki atmosferyczne.

Duży stół ogrodowy z technorattanu

Oferta producentów jest niezwykle szeroka – nie ma jedna wątpliwości, że najchętniej wybierany jest dzisiaj duży stół ogrodowy z technorattanu. Stół ogrodowy tego typu posiada lekki, stabilny stelaż aluminiowy. Poprzez malowanie proszkowe zabezpiecza się stelaż przed wilgocią oraz pojawianiem się ognisk korozji. Okrycie mebla tworzy plecionka technorattanowa – materiał ten to tworzywo syntetyczne, wysoce odporne na odkształcenia czy promieniowanie UV. Nawet po wielu latach nie traci ono swojego żywego, oryginalnego koloru i cieszy oczy.

Jakie elementy znajdziemy w kompletach technorattanowych? Duży stół ogrodowy to jeden z kluczowych elementów, producenci proponują nam również wygodne fotele i krzesła, sofy narożne i klasyczne, nowoczesne fotele wiszące w kształcie kokonów czy leżanki ogrodowe.

 

 

 

https://zen-satori.org/jak-organizowany-jest-ruch-drogowy-podczas-remontow/ https://beesafe.pl/porady/eurowinieta/ https://www.gama-sklep.com.pl/a/64-nowoczesna-lazienka