Jak zmienić oblicze naszego ogrodu?

Jasiek
wrzesień17/ 2019

Nasz ogród to przestrzeń o wyjątkowych walorach – możemy wykorzystywać go na wiele sposobów! Wśród najchętniej wybieranych jest stworzenie w ogrodzie miejsca wypoczynkowego, gdzie relaksować się będą wszyscy domownicy. Niewiele trzeba, aby taki punkt zaaranżować. Jakie meble i dodatki wybrać, aby cieszyć się wypoczynkiem blisko natury?

Znajdź pomysł na swój ogród!

Pierwszym krokiem do stworzenia wyjątkowej przestrzeni jest wybranie odpowiednich inspiracji. Nie musimy spędzać długich godzin wertując katalogi – gotowe propozycje przedstawią nam producenci mebli i dodatków outdoorowych. Wykorzystując ich pomysły bez większego trudu stworzymy idealne miejsce wypoczynkowe. Meble to zazwyczaj początek tworzenia pięknego otoczenia: wybierzmy je z głową! Liczy się nie tylko piękny design, ale przede wszystkim interesujące materiały i wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne. Meble ogrodowe tworzone z wysokiej jakości materiałów przez długi czas będą cieszyć nasze oczy.

Wybierz odpowiedni parasol!

Dopełnieniem kompletu meblowego na tarasie czy w ogrodzie jest oczywiście parasol: spełnia on kilka ważnych ról. Przede wszystkim parasol ogrodowy tworzy cień, w którym możemy schować się podczas najbardziej upalnych dni. Druga kwestia to ochrona przed szkodliwym promieniowaniem UV, które w nadmiarze może powodować poparzenia słoneczne. Na stronie parasol-ogrodowy.pl znaleźć można wysokiej klasy produkty, dostosowane do wysokich oczekiwań różnorodnych odbiorców.

Parasole osadzane są na różnorodnych podstawach: te przeznaczone do ogrodu możemy wkopać w ziemię. Często wybierane są również podstawy z niewielkimi kółkami – dzięki nim możemy przesuwać parasol po gładkich powierzchniach, np. po tarasie. Podstawy z kółkami posiadają również mały hamulec i blokadę.