Domki kanadyjskie w Polsce

Jasiek
luty11/ 2020

Drewniane domki kanadyjskie otworzyły nowe możliwości na rynku budowlanym. Dzięki dostępności dobrej jakości drewna, które sprowadzane jest do naszego kraju, m.in. z Rosji mamy szanse na postawienie domu naprawdę bardzo tanim kosztem.

Domki kanadyjskie – zamówienie

Pamiętajmy jednak, że domki kanadyjskie stawiane zgodnie z wymagającą techniką szkieletową będą nam długo służyć bez konieczności przeprowadzania napraw i prac konserwacyjnych, jeżeli zostaną wykonane przez odpowiednia ekipę budowlana. Jeżeli będziemy składać zamówienie na taki dom, to szukajmy ekip, które nie tylko działają na rynku od wielu lat specjalizując się w technice szkieletowej. Muszą oni mieć również odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie, które są w stanie potwierdzić wykonanymi realizacjami. Ciekawostką jest fakt, że polskie ekipy budowlane doceniane są na amerykańskiej ziemi za znajomość tej niełatwej techniki stawiania domów drewnianych. Jest to dowód na to, że Polacy również umieją postawić domy kanadyjskie całoroczne. 

Dobrze postawiony dom

Domki kanadyjskie postawione zgodnie ze standardami przez długi czas nie będą wymagały przeprowadzenia żadnych napraw. Dobre łączniki do drewna, wytrzymałe wkręty poprawnie zamocowane sprawią, że nic nie będzie wychodziło nam ze ścian. Wysoka jakość konstrukcji sprawi, że z domem nic się nie będzie działo przez długi czas. Jeżeli , gipsowo-kartonowe okładziny ścienne będą się paczyć oraz będą one wilgotne będzie to oznaką, że ekipa fachowców źle postawiła całą konstrukcję szkieletową naszego domu.