Depilacja laserowa – największa gwarancja długotrwale gładkiej skóry  

Jasiek
czerwiec20/ 2022

Depilacja laserowa jest najpewniejszą metodą na uzyskanie idealnie gładkiej skóry. To bardzo sprawdzony sposób na pozbycie się ciągle odrastających włosów z określonych partii na ciele. Wszystko opiera się na działaniu nowoczesnych laserów, które swoimi parametrami idealnie dopasowane są do skóry każdego klienta. Czym się charakteryzują i jak działają?

 

Rodzaje laserów do depilacji – działanie i nowoczesne technologie

 

Istnieją różne rodzaje laserów do depilacji. Jednak każdego z nich łączy ten sam cel – usunięcie zbędnego owłosienia w sposób permanentny. Każdy z laserów ma za zadanie rozgrzanie skóry, a dokładnie barwników skórnych do odpowiedniej temperatury. Pod wpływem podwyższonej, niefizjologicznej temperatury cebulka włosowa ulega trwałemu uszkodzeniu. Cebulka włosowa uszkodzona w odpowiedniej fazie życia nigdy nie będzie miała możliwości do regeneracji gwarantując, że włosy już nigdy nie będą rosnąć.

 

Sprawdź: Rodzaje laserów do depilacji – Depilacja.pl

 

Rodzaje laserów do depilacji w dzisiejszych czasach są bardzo różnorodne. Kiedyś jeden laser był dopasowany do wszystkich rodzajów skóry. W dzisiejszych czasach jedne lasery do depilacji wykorzystywane są do jaśniejszych karnacji, a inne do ciemniejszych karnacji. Dodatkowo dzięki nowoczesnym laserom klienci nie odczuwają już tak dużego dyskomfortu jak było to kiedyś. Najnowocześniejsze rodzaje laserów do depilacji oprócz podgrzewania skóry jednocześnie ochładzają jej powierzchnie gwarantując zmniejszenie opuchlizny. Jeszcze inne lasery łączą w sobie kilka technologii automatycznie dopasowując swoją moc i długość fali światła do skóry. Są to bardzo duże udogodnienia sprawiające, że depilacja laserowa może być czystą przyjemnością.

 

Podsumowanie

 

Nowoczesne rodzaje laserów do depilacji to krok milowy w przebiegu całego zabiegu. W każdej dziedzinie życia trzeba iść wraz z postępem, aby nie zostać z tyłu. Jest to szczególnie ważne w sferach usługowych właśnie takich jak coraz modniejsze zabiegi depilacji laserowej.