Zaplanuj ślub z przytupem!

Zaplanuj ślub z przytupem!
Jasiek
marzec09/ 2017

Ślub i wesele to wspaniałe wydarzenie, nie tylko dla młodych par. Zazwyczaj w proces organizacji włączani są również rodzice młodej pary, ale i rodzeństwo, świadkowie. Zazwyczaj młode pary wychodzą z założenia, że taka impreza trafia się raz w życiu, dlatego pragną, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik… i niezapomniane! W Polsce tradycja hucznych ślubów jest niezwykle bogata – niestety, do organizacji takiego przedsięwzięcia konieczne są również olbrzymie nakłady finansowe.

Impreza cywilna z uroczystym obiadem!

Coraz więcej par w Polsce nie chce zaciągać kredytu tylko po to, aby zorganizować huczną imprezę. Zamiast tego organizują śluby poza urzędami stanu cywilnego oraz poza kościołami – najczęściej w ogrodach, zamkach, zabytkowych pałacach. Możliwe jest to w związku ze zmianami, jakie weszły w życie w roku 2015. Od tego momentu możliwe jest organizowanie świeckich uroczystości ślubnych poza USC. Oczywiście atrakcja taka kosztuje znacznie więcej niż klasyczny ślub cywilny – pary młode mówią jednak, że warto.

Zazwyczaj po takich ślubach najbliższa rodzina zapraszana jest na uroczysty obiad do restauracji. Przyjęcie weselne nie trwa jednak dłużej niż do godziny 19-20, przez co możliwe jest uniknięcie porannego bólu głowy.

A może na rajskiej wyspie?

Ciekawą alternatywą jest zawarcie związku małżeńskiego na tropikalnej wyspie. Topowe biura podróży organizują dla swoich klientów takie wyjazdy, jednocześnie zajmując się wszelkimi formalnościami. O wyjazdach ślubnych połączonych z podróżą poślubną warto poczytać na romantyczne.com/slub-na-dominikanie. Co oferują biura podróży podczas takich wyjazdów? Przede wszystkim nietuzinkową ceremonię ślubną na plaży, ale i zakwaterowanie w luksusowych hotelach, wyżywienie i drobny podarunek na nową drogę życia.

ngenuity.org grille ogrodowe warszawa kamienna kora