Z Ojcem Mateuszem na trasie

Jasiek
maj06/ 2018

Czy znany jest Wam serial „Ojciec Mateusz”? Na pewno wśród Was znalazłoby się kilka lub nawet kilkanaście osób, które doskonale znają ten polski serial, który już od dziesięciu lat emitowany jest na antenie telewizji. Czy wiecie, w jakim mieście dzieje się akcja tego serialu? Oczywiście w Sandomierzu! Może warto wyruszyć razem z Ojcem Mateuszem na szlak tego pięknego i uroczego miasta?

Do Sandomierza

Filmowy Ojciec Mateusz na rowerze przemierzał przez całe miasto, aby zająć się swoimi parafianami. Przy okazji pomagał tutejszej policji rozwikłać wiele tajemniczych i zawiłych zagadek kryminalnych. Wy niekoniecznie będziecie brali udział w policyjnych działaniach, jednak możecie pomyśleć o tym, aby wyruszyć śladem tego duchownego, który zjednał sobie sympatię wielu widzów. Będzie to doskonała okazja do tego, aby zapoznać się z jednym z najładniejszych miast na mapie polski. Odkąd ten serial nadawany jest w telewizji, zainteresowaniem miastem ogromnie wzrosło i coraz więcej osób poszukuje noclegu na mapie Sandomierza.

Nocowanie w…?

Problemu z noclegiem tutaj mieć nie będziecie. Problemem może być tylko wybór najkorzystniejszej oferty, których całe mnóstwo znajdziecie w internecie. Na popularnych serwisach turystycznych, które wyszukują najkorzystniejsze oferty znajdziecie hotel w Sandomierzu, i to nie jeden. Warto zwrócić uwagę na takie placówki hotelowe, które będą położone blisko Starego Miasta. Dlaczego? Otóż blisko będziecie mieli do najróżniejszych zabytków. Jednak cena w takich sandomierskich hotelach może być troszkę wyższa, od tych, które są położone w dalszych częściach miasta. Warto spojrzeć również na pensjonat Sandomierz. Takie sandomierskie pensjonaty bardzo często prowadzone są przez osoby prywatne, które oferują skromniejsze warunki, jednak równie wygodne i komfortowe. Tylko od Was zależy na jaki dokładnie ośrodek, hotel, pensjonat się zdecydujecie. Najważniejsze, abyście mieli gdzie odpocząć po zwiedzaniu i szukaniu śladów Ojca Mateusza.

Może u Ojca Mateusza?

Może spodoba Wam się Dworek ojca Mateusza. Co prawda nie zastaniecie tam tytułowego bohatera, jednak na pewno wynagrodzą wam to warunki jakie tam znajdziecie. Nocleg w Sandomierzu w takim dworku to przeniesienie się do historycznych czasów, gdzie nie było jeszcze blokowisk oraz wielkich domów jednorodzinnych. Ten dworek to cudowne miejsce, gdzie znajdziecie stylizowane pokoje o bogatym wyposażeniu. Do tego będziecie mogli zrelaksować się w bardzo przyjemnych warunkach i skorzystać z relaksujących masaży.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z http://grillsolo.pl/

zobacz więcej …. zobacz więcej …. zobacz więcej ….