Wypożyczalnie fotobudek do zdjęć

Jasiek
wrzesień21/ 2017

Wypożyczalnie fotobudek wynajmują kabinę fotograficzną na krótki okres czasu (zazwyczaj w godzinach) za opłatą. Wynajem witryn fotograficznych stał się bardzo popularny, głównie na przyjęcia weselne i urodzinowe oraz wiele imprez publicznych i prywatnych. Oprócz kabiny fotograficznej i drukowania nieograniczonych pasków zdjęciowych, firmy wynajmujące zazwyczaj dołączają instrukcję do obsługi stoiska fotograficznego i pomagają gościom w obsłudze fotobudki. Wirtualny hosting obrazów, dyski kompaktowe zawierające obrazy i powiązane towary są łatwo dostępne. Oprócz tradycyjnego drukowania zdjęć, nowoczesne stoiska fotograficzne mogą zawierać wiele innych funkcji, np. wirtualne rekwizyty czy usuwanie tła.

Obsługa fotobudki

Po włożeniu pieniędzy do urządzenia wielu klientów może wejść do kabiny i ustawiać się do określonej liczby ekspozycji. Niektóre popularne opcje obejmują możliwość zmiany oświetlenia i tła, a najnowsze wersje fotobudek oferują również takie funkcje, jak kamery z różnych kątów i efekty na ekranie. Niektóre fotobudki posiadają nawet kostiumy i peruki dla klientów do wypożyczenia. Po zrobieniu zdjęć użytkownicy wybierają ujęcia, które chcą zachować i dostosowują je za pomocą ekranu dotykowego lub ekranu klawiatury. Ekran dotykowy wyświetla szeroki wybór opcji, takich jak wirtualne znaczki, obrazy, klipy wideo, kolorowe tło, obramowania i inne elementy, które można nakładać na zdjęcia.

Obróbka zdjęć w fotobudce

Funkcje, które można znaleźć w niektórych urządzeniach tego typu, pozwalają także na obróbkę fotografii. Posiadają opcje takie jak na przykład rozjaśnianie zdjęć, pozwalają na uczynienie oczu bardziej błyszczącymi, zmieniają kolor włosów, dodają czerwone zabarwienie do ust i poprawiają niedoskonałości skóry, powodując ich rozmazanie. Inne funkcje obejmują wycinanie oryginalnego tła i zastąpienie go innym. Bardzo szerokie możliwości wydruku pozwalają na przykład na wykorzystanie błyszczącego papieru fotograficznego. W przypadku opcji które posiada fotobudka Śląsk może się pochwalić dostępnością nowoczesnych i funkcjonalnych urządzeń.

Wydruk zdjęć z fotobudki

Na koniec wybiera się liczbę i rozmiar ujęć, które mają zostać wydrukowane, a zdjęcia wydrukowane na błyszczącym, pełnym kolorze arkuszu o wymiarach 10 x 15 cm zostaną rozcięte i podzielone na mniejsze ujęcia. Niektóre kabiny fotograficzne umożliwiają także przesyłanie zdjęć do telefonów komórkowych oraz na konto mailowe. W dziedzinie usług takich jak fotobudka Śląsk znany jest z wielu wypożyczalni oferujących wynajem tego typu sprzętu.

Zapraszam po więcej informacji na stronę fotobudka śląsk – Smove.

zobacz więcej …. zobacz więcej …. zobacz więcej ….