Wspaniałe meble ogrodowe z trwałych materiałów

Jasiek
październik12/ 2019

Elegancki ogród to dzisiaj nie tylko równo wystrzyżona trawa i kwitnące klomby. Szukając inspiracji na piękny ogród przede wszystkim pomyślmy o własnej wygodzie i komforcie. W ogrodzie czy na tarasie stwórzmy miejsce wypoczynkowe, z którego korzystać będą wszyscy domownicy. Jakie meble i dodatki warto wybrać, aby cieszyć się komfortem na wysokim poziomie?

Wygodne meble ogrodowe na wyciągnięcie ręki!

Jakie meble ogrodowe sprawdzą się najlepiej w naszym ogrodzie? Wszystko zależy od wielkości ogrodu i naszych indywidualnych potrzeb. Szukając wymarzonego kompletu zwracajmy uwagę nie tylko na estetykę i piękno wykonania, ale przede wszystkim na tworzywa, trwałość oraz funkcjonalność. Wśród najchętniej wybieranych modeli mebli wymienia się komplety technorattanowe, znane doskonale w Polsce od lat. Dzisiaj meble z technorattanu przedstawiane są w zupełnie nowej odsłonie. Prezentowane komplety inspirowane są najnowszymi trendami!

Zalety technorattanu – czy znasz je wszystkie?

Decydując się na komplet technorattanowy stawiasz przede wszystkim na wysoką trwałość. Meble technorattanowe oparte są na aluminiowych stelażach. Aluminium malowane jest proszkowo, co oznacza, że jest ono zabezpieczone przed działaniem wilgoci, pojawianiem się ognisk rdzy. Wierzchna warstwa mebla to włókno technorattanowe – syntetyczny materiał o nieporowatej strukturze. Taki materiał nie chłonie brudu czy wilgoci, a jego czyszczenie zajmuje dosłownie chwilę. Technorattan odznacza się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, ścieranie, odkształcanie. Nawet po wielu latach zachowuje piękny kolor. Zestaw kawowy ogrodowy z technorattanu z pewnością będzie strzałem w dziesiątkę w naszym ogrodzie czy na tarasie.

W kompletach mebli technorattanowych znajdziemy takie elementy jak sofy narożne, fotele, krzesła, sofki dwuosobowe czy leżanki ogrodowe.

zobacz więcej …. zobacz więcej …. zobacz więcej ….