PROGRAM HOTELOWY Z MODUŁEM REZERWACJI INTERNETOWEJ

Jasiek
grudzień22/ 2017

Statystyki są nieubłagane: turyści przeczesujący internet w poszukiwaniu miejsc i konkretnych obiektów na wypoczynek stanowią coraz większą część wczasowiczów. Takim klientom mocno zależy na własnej wygodzie – czyli nie tyle przeglądają i porównują ogłoszenia, żeby potem obdzwaniać recepcję, co rezerwują pobyt bezpośrednio na stronach www. Dlatego dla hotelarzy coraz bardziej niezbędny staje się program hotelowy z rezerwacją online.


NFHotel to dobre rozwiązanie

Taki element nieco bardziej fachowo nazywa się również booking engine – umieszcza się go na witrynach internetowych, aby pozyskiwać klientów bez udziału pośredników w rodzaju booking.com bądź podobnych serwisów turystycznych. Jak korzystne jest takie rozwiązanie z finansowego punktu widzenia, chyba nie trzeba nikogo specjalnie przekonywać. Tym bardziej, że własna witryna www obiektu to nie jedyne miejsce, w którym taka rezerwacja online może pracować na rzecz hotelarza.

Doskonałym pomysłem, zwłaszcza dla tych którzy wypracowali sobie dobrą opinię, będą media społecznościowe. Zerknięcie na facebookowy profil w celu zapoznania się ze zdaniem innych gości i podjęcie decyzji na ich podstawie to stosunkowo powszechna praktyka. Oczywiście program hotelowy NFHotel sam zadba o to, aby dynamicznie aktualizować dostępność pokoi we wszystkich miejscach w internecie.

zobacz więcej …. zobacz więcej …. zobacz więcej ….