Pozbądź się zarostu już dziś

Jasiek
grudzień23/ 2017

Broda to niewątpliwy atut każdego mężczyzny. Metroseksualny drwal według najnowszych badan uważany jest za najbardziej pożądany typ mężczyzny. Jednak bez względu na panujące trendy- o brodę (jakakolwiek by była) musi dbać każdy mężczyzna. Używanie brzytwy, czy jednorazowej maszynki do golenia to przeżytek, który przechodzi bardzo szybko do lamusa. Dzisiaj w cenie są golarki elektryczne w mig radzące sobie z męskim zarostem – przedstawiony poniżej ranking https://www.bomi.pl/ranking-golarek-meskich-elektrycznych-top-10-najlepszych-modeli/ pozwoli na zapoznanie się z najważniejszymi parametrami, które pozwolą na wybór tej jedynej.

Szeroka rozpiętość cenowa golarek sprawia, że pozwolić może sobie na nie prawie każdy mężczyzna.

Najtańsze modele (Philips S1310/04, Remington Durablade MB050) zakupić można w cenie nieprzekraczającej 200 zł. Osoby pragnące bardziej profesjonalnego sprzętu zdecydować mogą się na modele droższe posiadające więcej atrakcyjnych parametrów (np. Philips OneBlade Pro QP6510/20, Braun WaterFlex WF2s).

Podczas wyboru golarki jednak najważniejszym aspektem nie jest jej cena (a zazwyczaj to ona ostatecznie decyduje o zakupie), a typ zasilania oraz rodzaj głowicy. Aktualnie na rynku znaleźć można golarki zasilane bateriami ( w tym akumulatorków) oraz te podłączane bezpośrednio do sieci. Nowością na światowych rynkach jest golarka łącząca obydwie te cechy- jej wybór pozwala na golenie w każdym miejscu na świecie.

Mężczyźni oprócz rodzaju zasilania golarkę wybrać mogą pod względem sposobu usuwania zarostu. Do najpopularniejszych należą te zawierające folię tnącą- ich niewątpliwą zaletą jest niska cena. Dla osób szukających wyższej jakości (a także wyższej ceny) polecamy golarki głowicowe.

zobacz więcej …. zobacz więcej …. zobacz więcej ….