Poszukiwany opiekun osób starszych

Jasiek
maj09/ 2018

Specjalizacją Prosenior jest zatrudnianie polskich opiekunek w domach prywatnych na terenie Niemiec. Niemniej nie oznacza to jednak tego, że mężczyźni są na straconej pozycji, czego przykład mamy właśnie teraz (poszukiwany jest opiekun osób starszych).

Najlepszym rozwiązaniem będzie zacząć od prowadzonej przez nas rekrutacji

Osoba pełniąca funkcję opiekuna osób starszych musi spełniać określone wymagania. Opiekun osób starszych to bez wątpienia szczególna odpowiedzialność. Osoby starsze zmagają się z różnymi problemami, dodatkowo w przypadku starszych osób mamy większe ryzyko pogorszenia się stanu zdrowia.

Co do tego, czego dokładnie wymagamy podczas rekrutacji, sytuacja przedstawia się następująco:

– komunikatywna znajomość języka niemieckiego
– doświadczenie (praca z osobami starszymi lub niepełnosprawnymi)

Poza tym mile widziane byłyby referencje dotyczące wcześniejszych wyjazdów, chcemy możliwie jak najlepiej poznać ewentualnego pracownika. Musicie też wiedzieć, że proces rekrutacyjny w żaden sposób nie jest skomplikowany. Wszystko rozpoczyna się w Opolu (w Opolu jest siedziba prowadzonej przez nas działalności) lub też telefonicznie.

Dlaczego właśnie nam masz zaufać?

Być może zadajesz sobie pytanie, dlaczego to właśnie nam masz zaufać? Odpowiedź na nie jest bardzo prosta — w Prosenior jest stabilność połączona z pewnością zatrudnienia. Zapewniamy wyłącznie sprawdzone oraz wyselekcjonowane oferty. Osoba, która dzięki nam zostaje opiekunem osób starszych, może liczyć na wsparcie nie tylko w kwestii pracy. Zapewniamy też pomoc trwającą przez cały okres pobytu za granicą. Jesteście dla nas najważniejsi.
Naturalnie zapewniamy także uczciwość połączoną z przejrzystymi warunkami współpracy.

Problem z językiem niemieckim?

Interesuje Cię nasza oferta, ale Twój problem polega na niewystarczająco dobrej znajomości języka niemieckiego? W takiej sytuacji również jesteśmy do dyspozycji. Konkretnie chodzi o platformę językową. Gwarantujemy, że materiały szkoleniowe, za które odpowiada nauczyciel oraz tłumacz języka niemieckiego z całą pewnością przełożą się na nową wiedzę oraz systematyczne utrwalanie słownictwa.

Jakieś wątpliwości?

Gdyby mimo tego, co zostało powiedziane w dalszym ciągu były jakieś wątpliwości związane z Prosenior, zachęcamy do tego, aby się z nami skontaktować. Proponujemy różne formy kontaktu (np. wiadomość do konsultanta online na naszej stronie internetowej). Niemniej na cokolwiek się zdecydujecie, zapewniamy, że wszystko zostanie błyskawicznie wyjaśnione.

zobacz więcej …. zobacz więcej …. zobacz więcej ….