Postaw dom swoich marzeń bez kredytu!

Postaw dom swoich marzeń bez kredytu!
Jasiek
wrzesień28/ 2017

Budowa domu kojarzona jest przede wszystkim z olbrzymimi kosztami, które musi ponieść przyszły posiadacz. Faktycznie, do niedawna budowanie własnego domu wiązało się przede wszystkim z zaciągnięciem olbrzymiego kredytu na wiele lat, a dodatkowo z koniecznością załatwienia setek spraw związanych z administracja i pozwoleniami na budowę. Dzisiaj jest to znacznie prostsze, a budowę domu możemy zamknąć w przeciągu zaledwie kilku miesięcy. Jak to możliwe?

Dom z drewna w kilka miesięcy!

W przypadku całorocznych domków drewnianych ich budowa faktycznie trwa kilka miesięcy – wszystko w zależności od tego, w jakim stanie dom ma zostać oddany. Decydując się na dom w stanie surowym prace trwają ok 2-4 miesięcy. Dom w stanie deweloperskim dodawany jest po ok. 6-8 miesiącach. Szybkość budowy domu wynika przede wszystkim z zastosowania drewna jako głównego budulca. Jedynym elementem murowanym w tym przypadku są fundamenty. Takie zróżnicowanie sprawia, że budowę można rozpocząć praktycznie w dowolnym miesięcy w roku, bez względu na pogodę. To spore ułatwienie, szczególnie dla tych, którzy pragną szybko zamieszkać w swoim nowym domu. Nie jest problemem tutaj nieforemna działka – w firmach specjalizujących się w budowie domów drewnianych znajdziemy wiele propozycji domków norweskich na wąską działkę, domków z podjazdami, garażami, dodatkowymi poddaszami do aranżacji. Wśród projektów znajdziemy domy o powierzchni mniejszej lub większej niż 100 metrów kwadratowych.

Czy taki dom zapewni nam komfort?

Producenci każdego dnia muszą odpowiadać na pytania: czy ten dom zapewni nam komfort termalny? Odpowiadają stanowczo: tak. Domy takie posiadają wiele interesujących metod na zabezpieczenie termiczne. Klienci mogą samodzielnie wybrać interesujący ich produkt lub też zdać się na polecenie specjalisty.

zobacz więcej …. zobacz więcej …. zobacz więcej ….