Postaw dom swoich marzeń bez kredytu!

Postaw dom swoich marzeń bez kredytu!
Jasiek
Wrzesień28/ 2017

Budowa domu kojarzona jest przede wszystkim z olbrzymimi kosztami, które musi ponieść przyszły posiadacz. Faktycznie, do niedawna budowanie własnego domu wiązało się przede wszystkim z zaciągnięciem olbrzymiego kredytu na wiele lat, a dodatkowo z koniecznością załatwienia setek spraw związanych z administracja i pozwoleniami na budowę. Dzisiaj jest to znacznie prostsze, a budowę domu możemy zamknąć w przeciągu zaledwie kilku miesięcy. Jak to możliwe?

Dom z drewna w kilka miesięcy!

W przypadku całorocznych domków drewnianych ich budowa faktycznie trwa kilka miesięcy – wszystko w zależności od tego, w jakim stanie dom ma zostać oddany. Decydując się na dom w stanie surowym prace trwają ok 2-4 miesięcy. Dom w stanie deweloperskim dodawany jest po ok. 6-8 miesiącach. Szybkość budowy domu wynika przede wszystkim z zastosowania drewna jako głównego budulca. Jedynym elementem murowanym w tym przypadku są fundamenty. Takie zróżnicowanie sprawia, że budowę można rozpocząć praktycznie w dowolnym miesięcy w roku, bez względu na pogodę. To spore ułatwienie, szczególnie dla tych, którzy pragną szybko zamieszkać w swoim nowym domu. Nie jest problemem tutaj nieforemna działka – w firmach specjalizujących się w budowie domów drewnianych znajdziemy wiele propozycji domków norweskich na wąską działkę, domków z podjazdami, garażami, dodatkowymi poddaszami do aranżacji. Wśród projektów znajdziemy domy o powierzchni mniejszej lub większej niż 100 metrów kwadratowych.

Czy taki dom zapewni nam komfort?

Producenci każdego dnia muszą odpowiadać na pytania: czy ten dom zapewni nam komfort termalny? Odpowiadają stanowczo: tak. Domy takie posiadają wiele interesujących metod na zabezpieczenie termiczne. Klienci mogą samodzielnie wybrać interesujący ich produkt lub też zdać się na polecenie specjalisty.