Polubić swoją własną przestrzeń

Polubić swoją własną przestrzeń
Jasiek
czerwiec27/ 2017

Bardzo często dzieje się tak, że spędzamy życie w miejscach, których tak naprawdę nie lubimy. Brakuje nam czasu i pomysłów na to, żeby odmienić swoją najbliższą przestrzeń, czyli dom i ogród. Wiele osób decyduje się na pomoc projektantów, którzy obmyślają każdy szczegół. Ale może warto urządzić się po swojemu? Samodzielnie. Z fantazją, z fantastycznym wyczuciem formy i barwy. Przecież my sami tworzymy nasz świat.

Wnętrza, które zachwycają kolorem

Jeśli chodzi o pomieszczenia, to problemem często jest kolor, a właściwie jego brak. Wybieramy raczej stonowane, bezpieczne barwy, odcienie beżu, biel czy szarość. Tymczasem warto zdecydować się na mocne uderzenie kolorystyczne. Na odważną barwę, która od dawna nas pociągała. Producenci od pewnego czasu proponują w tym zakresie nowoczesne meble i dodatki w intensywnych kolorach.

Zielone szafy i mocno żółte meble tapicerowane. Zasłony i rolety we wszystkich barwach tęczy. Także wyrazisty kolor na ścianach. Może warto zdecydować się na kolorystyczne eksperymenty chociaż w jednym pomieszczeniu?

Ogród, który olśniewa stylizacją

Przemiany często domaga się również nasz ogród. Nieco zapomniany i jakby zamknięty na nasze potrzeby. Taka sobie bezbarwna przestrzeń, nieco zdziczała, do której sporadycznie zaglądamy. Przechodzimy być może tylko przez ogród w drodze do pracy i z powrotem. Nie przebywamy w nim naprawdę.

Najwyższa pora to zmienić. Stwórzmy sobie na tarasie lub w głębi ogrodu prawdziwy azyl. Albo centrum rodzinnego wypoczynku i spotkań z przyjaciółmi. Przydadzą się na pewno eleganckie i praktyczne meble ogrodowe. Na przykład technorattanowe – połączenie wygody z doskonałą prezentacją. Wystarczy stół i kilka krzeseł, żeby nasz ogród ożył i odżył – żeby zatętnił życiem. Dobrym pomysłem będą również ekskluzywne komplety wypoczynkowe do ogrodu.

zobacz więcej …. zobacz więcej …. zobacz więcej ….