Podgrzewacze do potraw – idealne do organizowania imprez plenerowych

Jasiek
lipiec14/ 2018

Organizowanie imprez plenerowych nie może obyć się bez dobrego jedzenia. Oczywiście częste jest podawanie grillowanych potraw. Jak jednak wiadomo jest to nie do końca zdrowe rozwiązanie. Pyszne i zdrowe potrawy można serwować dzięki podgrzewaczom do potraw.

Podgrzewacze do potraw – sprawdzą się również w plenerze

Profesjonalne podgrzewacze do potraw mogą działać podłączone do prądu. Czynnik grzewczy znajduje się w specjalnych pojemnikach. jest to pasta zawierająca alkohol etylowy, który spala się pod wpływem podgrzewania. Podczas tego procesu nie wydziela się jednak żaden zapach, a opary nie dostają się w żaden sposób do potraw.

Podgrzewacze na pastę doskonale sprawdzają się na imprezy plenerowe. Można dzięki temu serwować wyszukane potrawy z ryżem czy makaronem, a także różnego rodzaju mięsa, a dla wegetarian także warzywa. Wszystkie zachowują najwyższą jakość i najlepszy smak.

Podgrzewacze do potraw – zawsze zdrowe, nigdy przypalone dania

Podgrzewacze ze stali nierdzewnej wyposażone są w pokrętło na którym można ustawić temperaturę. Po jej osiągnięciu temperatura potraw jest utrzymywana. Nie ma jednak możliwości by zagotowały się bądź co gorsza spaliły. Dzięki profesjonalnym podgrzewaczom wszystko jest pod kontrolą.

Podgrzewacze mogą być wyposażone w wyświetlacze elektroniczne. W ten sposób łatwo można kontrolować temperaturę i goście otrzymują potrawy, które nie są zbyt gorące i mogą je od razu zjeść. Nabieranie i nakładanie potraw jest proste dzięki temu, że takie podgrzewacze można otworzyć i zablokować ich pokrywę. W ten sposób nie ma problemu jednoczesnego jej przytrzymywania i nakładania bądź konieczności obsługi sprzętu przez dwie osoby.

Doskonała jakość potraw na imprezach plenerowych

Potrawy duszone są bardzo zdrowe. dlatego warto zainwestować w podgrzewacze. Wszystkie mięsa z podgrzewaczy charakteryzuje wspaniały smak i miękkość. To samo tyczy się warzyw, które nie rozgotowują się, ale pozostają odpowiednio miękkie, dzięki temu jedzenie „pod chmurką” jest prawdziwą przyjemnością.

Na imprezie plenerowej w podgrzewaczu można zaserwować również aromatyczne zupy. Można bowiem zainwestować w podgrzewacze w formie kociołka. Wybierając podgrzewacze trzeba oczywiście pamiętać o tym, by sprawdzić czy posiadają blokadę temperatury. W przypadku podgrzewania zup jest to konieczne, aby nie wykipiały.

Profesjonalne podgrzewacze do potraw znajdziesz na Gastrosilesia.pl

zobacz więcej …. zobacz więcej …. zobacz więcej ….