Nietuzinkowe prezenty ślubne – co wybrać?

Jasiek
luty15/ 2019

Każdego roku w Polsce tysiące par zawiera związki małżeńskie. Bez względu na to, czy planują oni ten dzień przeznaczyć na wystawne wiele czy też skromną kolację w gronie rodziny warto zadbać o to, aby dzień ten był dla nich niezapomniany. Wspólne świętowanie to okazja do tego, aby podarować młodej parze prezent na nową drogę życia. Jakie prezenty cieszą się dzisiaj największym zainteresowaniem?

Klasyczne prezenty, które pozwolą wyposażyć dom

Zazwyczaj decyzja o ślubie podejmowana jest jednocześnie z kupnem mieszkania czy budowaniem domu. W takich momentach istotne jest skupienie się na umeblowaniu i urządzeniu mieszkania. To spore ułatwienie dla osób biorących udział w przyjęciu ślubnym – wystarczy wcześniej subtelnie podpytać przyszłych małżonków, czego brakuje im we wspólnym gniazdku.

Jednym z najczęściej kupowanych i wybieranych przez młode pary prezentów są elementy wyposażenia kuchni i jadalni. Zastawy stołowe, zestawy śniadaniowe, komplety eleganckich garnków – to tylko wierzchołek góry lodowej. Ważne jest, aby zakupione produkty pochodziły od sprawdzonego i cenionego producenta. Takie produkty znajdziemy na stronie gerlach.pl. Jeśli nie mamy pewności, czy dany produkt przypadnie do gustu młodej parze – nic straconego. Dzięki bonom upominkowym na konkretne kwoty młoda para sama zadecyduje, co z dostępnej oferty sprawdzi się w ich domu najlepiej.

Kwiaty i butelki wina…

Kiedy nie jesteśmy gośćmi zaproszonymi na wesele, jednak chcielibyśmy w prosty sposób powinszować młodej parze wyjątkowej decyzji również możemy zdecydować się na niewielki upominek. Najlepszym rozwiązaniem będzie butelka dobrego wina lub też książki. Obecnie bardzo modne stało się również obdarowywanie młodych par kwiatami w doniczkach, które będą zdobić dom znacznie dłużej niż wiązanka kwiatów ciętych.

 

zobacz więcej …. zobacz więcej …. zobacz więcej ….