Nad morzem nie musi być ciepło, żeby było dobrze

Jasiek
luty22/ 2018

Utarło się przekonanie, że pogoda nad morzem nie rozpieszcza turystów, szczególnie podczas trwającego w najlepsze sezonu wakacyjnego. To prawda, jednak trzeba brać pod uwagę, że jest to północna część naszego kraju i w związku z tym niższe temperatury nie powinny absolutnie nikogo dziwić. Tak naprawdę jednak pogoda wcale nie jest potrzebna, żeby weekend we dwoje właśnie nad morzem był absolutnie cudowny oraz udany z każdej strony.

Wybieraj wyjątkowe miejsca

Wyjątkowe jednak nie znaczy zawsze najpopularniejsze czy najczęściej oblegane przez turystów. Jasne, że można odwiedzić molo w Sopocie czy starówkę w Gdańsku, tam jednak romantyczne spacery są raczej niemożliwe, głównie z przyczyn czysto technicznych. Zdecydowanie lepiej więcej wybierać miejsca nieco spokojniejsze, takie jak Rewal, również posiadający wiele zalet.

 

Rewal noclegi – wybierz najlepsze

Dla wzmożenia dobrych emocji można wybrać jako miejsce noclegowe jedne z najlepszych i najciekawszych miejsc, jakie są możliwe, a więc pensjonaty z długoletnia historią, ale również z nowoczesnym wyposażeniem oraz ofertą. Tutaj znajdziesz na przykład relaksujące pakiety zabiegów w strefie SPA.

zobacz więcej …. zobacz więcej …. zobacz więcej ….