Na co zwracać uwagę kupując krówki reklamowe?

Jasiek
sierpień13/ 2019

Krówki reklamowe producenta stały się modnym gadżetem reklamowym, który powinien być dostępny w każdej firmie stawiającej na nowoczesny marketing. Czasy ulotek i sloganów są już za nami. By zdobyć uwagę potencjalnych klientów potrzeba czegoś więcej. Tutaj z pomocą przychodzi producent czekoladek. Na co trzeba zwracać uwagę składając zamówienie na krówki reklamowe od producenta?

Nadruk

Krówki reklamowe producenta dają możliwość ingerencji w ich opakowanie. Koniecznie wybierz wzór jaki ma się znaleźć na cukierkach. Zadbaj by kolory były zgodne z Twoją marką. Na cukierkach warto umieścić logo Twojej firmy. Musisz jednak sprawdzić, czy będzie czytelne po umieszczeniu go na papierkach od cukierków. Czekoladki reklamowe producenta mogą być też owinięte w papier o różnej jakości. Jeśli to możliwe, to poproś o próbkę lub zapytaj o jego grubość.

Ilość

Cena krówek reklamowych od producenta jest najczęściej uzależniona od ilości jaką zamawiasz. Oczywiście, im więcej jednakowych cukierków zamawiasz tym mniejszy jest koszt ich wyprodukowania oraz cena jaką musisz za nie zapłacić. Koniecznie upewnij się jaka ilość krówek reklamowych będzie najbardziej optymalnym zakupem. Na początek, dobrym pomysłem jest kupno niewielkiej ilości cukierków. Możesz potraktować je jako próbę. Sprawdź jak smakują, jak są wykonane oraz jak prezentują się ich papierki. Jeśli coś jest z nimi nie w porządku to możesz jeszcze ingerować zanim zamówisz hurtową ilość.

Wielkość

Producenci krówek reklamowych oferują swoje produkty w różnych rozmiarach. Niektóre z nich przypominają wielkością cukierki ze sklepu, a inne są dużo większe. Standardowo, w kilogramie mieści się oko 50 krówek, ale są też takie, których będzie aż 80. Zastanów się, jakie będą lepiej odpowiadały Twoim potrzebom. Pamiętaj też, że mniejsze cukierki mają mniejszy papierek, więc mają też mniej miejsca do wyeksponowania Twojego logo. Czekoladki reklamowe producenta również mogą mieć różne wielkości.

Termin realizacji

Koniecznie też sprawdź na kiedy producent czekoladek może je dostarczyć. Zazwyczaj czas realizacji zlecenia jest uzależniony od jego skomplikowania. Przykładowo, jeśli chcesz by opakowanie zostało zaprojektowane specjalnie dla Ciebie, a nie chcesz korzystać z gotowego wzoru ze zmienionym logo – to musisz czekać dłużej. Są sytuacje, w których nawet parę dni zwłoki robi różnicę. Jeśli, więc nie planujesz zakupów z dużym wyprzedzeniem to musisz trzymać rękę na pulsie.

zobacz więcej …. zobacz więcej …. zobacz więcej ….