Możliwości platform e-learningowych

Możliwości platform e-learningowych
Jasiek
marzec02/ 2017

Współcześnie mamy znacznie więcej możliwości zdobywania dodatkowych uprawnień i umiejętności niż jeszcze 10-15 lat temu. Do niedawna jedyną szansą na przekwalifikowanie się było zapisanie do placówki kształcenia ustawicznego. Niestety, takie miejsca nie oferowały nowoczesnych szkoleń związanych z popularnymi programami komputerowymi do tworzenia grafik 3D, projektowania przestrzennego. Obecnie sytuacja zmieniła się na lepsze!

Platformy e-learningowe – co mogą nam zaoferować?

Obecnie coraz większą popularnością cieszą się platformy e-learningowe, których zadaniem jest dostarczanie profesjonalnych kursów związanych z konkretnymi programami komputerowymi. Jedną z takich platform jest  cgwisdom.pl, na którym znajdziemy programy takie jak Sketchup, Archicad i wiele innych. Zaletą platform tego typu jest fakt, że oferują one szkolenia na zróżnicowanym poziomie – zamieszczane materiały kierowane są zarówno do osób rozpoczynających swoją przygodę z projektowaniem, jak i osób średnio zaawansowanych. Dzięki dokładnym opisom szybko znajdziemy materiały na interesującym nas poziomie.

Zacznij korzystać z platform!

Jak skorzystać z możliwości, jakie dają platformy e-learningowe? Przede wszystkim konieczne jest zarejestrowanie się jako użytkownik. Podczas rejestracji musimy podać nasze dane. Po akceptacji regulaminu możemy zacząć poszukiwania interesujących nas materiałów wideo. Warto wspomnieć, że wszystkie one nagrywane są przez polskich specjalistów, z licznymi przykładami. Wybrane przez nas materiały dodajemy do wirtualnego koszyka. Po zaksięgowaniu wpłaty za nie są one przypisywane do naszego konta, i zazwyczaj możemy korzystać z nich bezterminowo. To jedna z największych zalet platform e-learningowych – nie musimy tracić czasu na dojazdy do placówek szkoleniowych, a dodatkowo uczymy się wtedy, kiedy mamy na to faktycznie czas.

parasol tarasowy poduszki sofy technorattanowe