Medycyna estetyczna – bądź zawsze piękna

Jasiek
marzec17/ 2018

W myśl maksymy” jak cię widzą, tak cię piszą” można zauważyć, że atrakcyjny wygląd jest bardzo ważny i na tej podstawie jesteśmy oceniani. Ma to miejsce również podczas starań o pracę – pracodawca szybciej zatrudnia osoby atrakcyjne i zadbane, gdyż uważane są za pewne siebie, zorganizowane. Również w kontakcie z klientem lepiej są oceniane.

Nie trudno zauważyć upływający czas na swojej skórze, a przecież każdy chce wyglądać pięknie i młodo, niezależnie od wieku. Przecież lata to tylko numerki, a wyglądać można atrakcyjnie niezależnie od wieku. Jeszcze kilka dekad temu kobiety 50-letnie postrzegane były jako mało pociągające. A dzisiaj 50-tki to nowe 30-tki. A wszystko za sprawą kliniki medycyny estetycznej.

Poczuj się piękna – zregeneruj swoją skórę

Niska temperatura i silny wiatr sprawiają, że twoja skóra może nie wyglądać dobrze. Szara i zmęczona szuka regeneracji. Jeszcze dodatkowo uwidoczniły się zmarszczki. Boisz się spojrzeć w lustro, gdyż z powodu natłoku pracy nie masz czasu na jej pielęgnacje. Tak wcale nie musi być! Możesz pozbyć się niedoskonałości skóry, jak i zmarszczek. Wystarczy zdecydować się na zabiegi jakie proponuje klinika medycyny estetycznej. Możesz wybrać botoks, który daje natychmiastowe efekty. Pozbędziesz się zmarszczek mimicznych, jak i tych na czole. Nie musisz martwić się o opadające kąciki ust, a nawet zmarszczki na czole, gdyż botoks rozwiąże twoje problemy. Będziesz wyglądać młodziej i przywitasz wiosnę z piękną i gładką cerą. Taką poprawa wyglądu możesz cieszyć się nawet pół roku, wtedy warto powtórzyć zabieg. Klinika medycyny estetycznej oferuje również wypełnianie ust kwasem hialuronowym, jak i podnoszenie opadających powiek, a także usuwanie blizn.

Ciesz się smukłą sylwetką- liposukcja w klinice piękności w Katowicach

Ciągle się odchudzasz, ale efektów nie widać? A może po ciąży nie umiesz pozbyć się zbędnych kilogramów? Klinika liposukcji Katowice może rozwiązać twoje problemy. Jak powszechnie wiadomo nadmiar tkanki tłuszczowej jest przyczyną kompleksów, jak i niskiej samooceny. Nie zawsze diety pomagają schudnąć, gdyż na to wpływa również spowolniony metabolizm. Poza dietą i ćwiczeniami można zdecydować się na liposukcje, która pozwoli na zgubienie zbędnej, zalegającej tkanki tłuszczowej. Odsysanie tłuszczu jest zabiegiem operacyjnym, który pozwoli wymodelować np. uda, brzuch, czy pośladki. Klinika liposukcji Katowice zatrudnia najlepszych specjalistów, dzięki którym zapewniona jest fachowa pomoc i opieka po operacji.

Klinika piękności w Katowicach wykonuje zabieg najnowocześniejszymi metodami, które znacznie skracają okres rekonwalescencji i komfort po operacji. Technika tumescencyjna polega na podaniu w tej części ciała, która jest operowana dużej ilości płynu, co powoduje jej obrzęk, ale konsystencja jest bardziej zwarta, a naczynia krwionośne ulegają obkurczeniu. To zmniejsza również krwawienie i ból.

Klinika piękności w Katowicach oferuje najnowocześniejsze zabiegi medycy estetycznej. Wykonane są przez doświadczonych lekarzy, którzy dysponują dużą wiedzą oraz umiejętnościami.
Przed każdym zabiegiem, czy operacją zostaną zlecone ci badania oraz specjalistyczna konsultacja, na której dowiesz się wszystkich szczegółów.

zobacz więcej …. zobacz więcej …. zobacz więcej ….