Komu dedykowany jest zabieg zamykania naczynek?

Jasiek
luty10/ 2019

Naczynka z tendencją do pękania to wbrew pozorom bardzo częsty defekt kosmetyczny u kobiet. Warto sprawdzić, czy Twoja skóra nie jest naczynkową, a jeśli tak – to w jaki sposób sobie z pękającymi naczynkami poradzić.

Czym są pękające naczynka?

Naczynia włosowate są najcieńszymi, najmniejszymi i ostatnimi odgałęzieniami naczyń krwionośnych naszego organizmu. Biegną one płytko pod skórą, i dlatego czasami mogą być widoczne. U osób z cienką, delikatną i jasną skórą pękające naczynka mogą być problemem.

Takie osoby mają naczynia włosowate przebiegające płytko pod skórą, ciągle narażone na występowanie czynników zewnętrznych. Mróz, nadmierne opalanie lub uderzenia powodują, że delikatne naczynka pękają, tworząc drobne krwiaki. Zanim te czerwone plamki wchłoną się, może minąć nawet kilka lat.

Lepiej zapobiegać niż leczyć.

Gdy chodzi o zamykanie naczynek Warszawa, dobrym miejscem, by się pozbyć na dobre tego problemu może być Esteti-Med. To profesjonalny gabinet medycyny estetycznej, w którym kobiety z cerą naczynkową w krótkim czasie poprawią mankamenty swojej urody. Zapobieganie pękaniu naczynek jest bardzo ważnym elementem dbania i swoją cerę, pozwalającym utrzymać ją długo w dobrym stanie.

Zamykanie naczynek laserem to sposób na błyskawiczne usunięcie nieestetycznych czerwonych plamek na twarzy. Warto jednak zapobiegać dalszym pęknięciom. Wystarczą regularnie stosowane zabiegi, które mają na celu wzmocnienie naczyń krwionośnych i odżywienie skóry. Dzięki odpowiednio dobranym i skutecznie przeprowadzonym zabiegom kosmetycznym istnieje szansa całkowitego zapobiegania pękaniu naczynek.

Zamykanie naczynek Warszawa

Korekcja cery naczynkowej jest podstawą w radzeniu sobie z tego typu problemami. Chodzi o to, aby pozbyć się czerwonych plamek wykwitających ma nosie, policzkach, pod oczami. W tym celu stosuje się zabiegi laserowe, które pozwalają w ciągu kilkunastu minut pozbyć się niedoskonałości cery, które powodują pękające naczynka.

Cera po zabiegu niemal natychmiast staje się mniej zaczerwieniona, bez nieestetycznych pękniętych naczynek. W dalszej kolejności, po zabiegu zniwelowania naczynek, wskazane jest stosowanie zabiegów wzmacniających je od środka i od zewnątrz. Sam zabieg zamykania naczynek nie spowoduje bowiem, że nasze naczynia włosowate będą mniej podatne na kolejne uszkodzenia pod wpływem silnego mrozu lub uderzeń. Warto przeprowadzić ten zabieg w gabinecie Esteti-Med, zapewniającym najwyższe standardy higieniczne oraz bezpieczeństwo zabiegu i sprzyja faktycznej poprawie urody.

zobacz więcej …. zobacz więcej …. zobacz więcej ….