Jak urządzić nowoczesny przedpokój w bloku?

Jasiek
luty20/ 2020

Nowoczesny przedpokój w bloku nie ma dużych rozmiarów. Nie zaplanujemy tam dużej ilości wyposażenia. Nie stoi to jednak na przeszkodzie temu, żeby zaplanować wszystko tak, aby cieszyć się jego wygodą, funkcjonalnością oraz piękną stylistyką.

Nowoczesny przedpokój w bloku – ściany

Jakie ściany powinny znaleźć się w takim pomieszczeniu? Jakie kolory powinien mieć nowoczesny przedpokój w bloku? To dwa najważniejsze pytania, jakie każdy właściciel mieszkania powinien sobie zadać. Stawiajmy przede wszystkim na jasność, która pozwoli rozświetlić nam mrok całego pomieszczenia. Biel lub inne pastelowe kolory będą najtrafniejszym wyborem. Do wyboru mamy trwałą, odporną na zmywanie farbę lub też winylową tapetę (również odporną na zmywania) w jednolitym kolorze lub ze wzorem. Na ścianie sprawdzi się również fototapeta – w szczególności te ze wzorem 3D lub też imitacja cegły, betonu lub kamienia. Do łask powraca boazeria, która jest miłym wspomnieniem PRL-u.

Kupujemy meble

Nowoczesny przedpokój w bloku to jednak nie tylko ściana, ale również meble, które muszą się tu znaleźć. Przyda się pojemna szafa – garderoba na odzież wierzchnią. Warto zakupić również szafkę na buty. Dobrą inwestycją będzie model z siedziskiem – w szczególności, jeżeli w domu są osoby starsze. Jeżeli tylko starczy nam miejsca i w szafie nie wygospodarowaliśmy na to miejsca, to dobrym meblem będzie też komoda w przedpokoju, gdzie znajdzie się miejsce na takie rzeczy, jak czapki, rękawiczki, saszetki, torebki, smycz dla psa, parasolka, itd. 

zobacz więcej …. zobacz więcej …. zobacz więcej ….