Jak ulokować w łazience szafki i inne meble?

Jak ulokować w łazience szafki i inne meble?
Jasiek
lipiec30/ 2019

O jakiej łazience można powiedzieć, że jest pomieszczeniem, w którym chce się przebywać? Osoby, którym zadaje się to pytanie zwracają uwagę nie tylko na walory wizualne, ale również na funkcjonalność. Nikt nie lubi przebywania w pomieszczeniu ciasnym, sprawiającym wrażenie zagraconego, a wyposażenie łazienek bardzo często potęguje takie doznania. Czy dzieje się tak dlatego, że meble łazienkowe są wybierane niestarannie? Wbrew pozorom, nie.

Nawet najpiękniejsze szafki łazienkowe będą wzbudzać przede wszystkim irytację, jeśli nie będziemy wiedzieli, jak znaleźć dla nich właściwie miejsce. Okazuje się przy tym, że błędów popełnianych podczas ich instalowania w tym pomieszczeniu nie jest wcale mało. Najczęstszym jest wieszanie szafek na wysokości głowy domowników po to, aby zyskać nieco miejsca i nie utrudniać do nich dostępu. Rozwiązanie takie nie zawsze się sprawdza bywając źródłem dość przykrych kontuzji. Niebezpieczne może być też ustawianie szafek w pobliżu armatury łazienkowej, co prowadzi do znacznych trudności podczas korzystania z niej.

Salon łazienek DessiHome

Jeśli szukasz wyposażenia do łazienek w atrakcyjnej cenie sprawdź ofertę – wyposażenie łazienek Katowice.  Bogaty wybór płytek ceramicznych, luster, lamp oraz materiałów budowlanych.

 

zobacz więcej …. zobacz więcej …. zobacz więcej ….