Galeria Lubostroń w Krakowie na Ruczaju

Galeria Lubostroń w Krakowie na Ruczaju
Jasiek
maj09/ 2019

Osoby, które szukają w Krakowie miejsca do zrobienia zakupów koniecznie powinny wybrać się do galerii Lubostroń na Ruczaju. Galeria ma wyjątkowo atrakcyjną lokalizację. Otoczona jest terenami zielonymi, a już wkrótce zostaną oddane dwa ogródki jordanowskie. Jest to więc miejsce, w którym można miło spędzić czas z całą rodziną, a przy okazji wybrać się na zakupy.

Kompleks handlowo-usługowy Lubostroń został otwarty w styczniu 2015 roku. Przez te kilka lat budynek galerii zdążył wpisać się w otaczającą go przestrzeń. Bardzo wygodny dojazd do galerii Lubostroń 15 to jeden z jej ogromnych atutów. Klienci, którzy przyjadą do galerii własnym samochodem mogą go zostawić na jednym z parkingów. Na zmotoryzowanych klientów czeka zewnętrzny parking z 20 miejscami parkingowymi oraz większy parking podziemny. W tym drugim przewidzianych zostało 96 miejsc parkingowych.

Galeria handlowa Lubostroń w Krakowie na Ruczaju to znane i bardzo popularne wśród mieszkańców dzielnicy miejsce. Przyciągają ich do tego miejsca wciąż nowe atrakcje.

zobacz więcej …. zobacz więcej …. zobacz więcej ….