Czy Podhale to dobry kierunek na krótkie wczasy?

Czy Podhale to dobry kierunek na krótkie wczasy?
Jasiek
czerwiec27/ 2017

Podhale to jeden z najchętniej odwiedzanych regionów w Polsce – wspaniałe panoramy Tatr, możliwość aktywnego spędzenia czasu oraz bogata baza noclegowa to tylko niektóre z licznych atrakcji. Jak zaplanować udany wyjazd w te rejony? Przeczytajcie nasze wskazówki!

Znajdź odpowiedni nocleg dla siebie i bliskich!

Podstawą jest znalezienie noclegu – powinien być czysty, schludny, odpowiadający naszym wymaganiom i w rozsądnej cenie. Coraz więcej osób rezygnuje z poszukiwania noclegu w Zakopanem – to tłoczne i głośne miasto, a ceny potrafią naprawdę nieprzyjemnie zaskoczyć. Znacznie lepszym rozwiązaniem jest szukanie noclegów w pobliskich miastach, np. w Bukowinie Tatrzańskiej. Jedną z ciekawszych opcji jest willa Majerczyk w Bukowinie Tatrzańskiej – to pięknie położony budynek z widokiem na Tatry. O ofercie poczytać możemy na stronie willamajerczyk.com. Pobyt w Bukowinie Tatrzańskiej daje także możliwość skorzystania z bogatej oferty term w Bukowinie – ośrodek ten znany jest na całą Polskę!

Co robić na Podhalu?

Atrakcji jest wiele – podczas zwiedzania Zakopanego warto wybrać się kolejka na Kasprowy Wierch czy też na Gubałówkę. Ze szczytów tych gór roztacza się wspaniała panorama okolicy. Z pewnością powinniśmy poświęcić nieco czasu, aby poznać Krupówki, wspaniałą, zabytkową zabudowę Zakopanego. Osoby aktywne namawiamy natomiast do spacerów Doliną Chochołowską czy Kościeliską.

zobacz więcej …. zobacz więcej …. zobacz więcej ….