Czy Podhale to dobry kierunek na krótkie wczasy?

Czy Podhale to dobry kierunek na krótkie wczasy?
Jasiek
Czerwiec27/ 2017

Podhale to jeden z najchętniej odwiedzanych regionów w Polsce – wspaniałe panoramy Tatr, możliwość aktywnego spędzenia czasu oraz bogata baza noclegowa to tylko niektóre z licznych atrakcji. Jak zaplanować udany wyjazd w te rejony? Przeczytajcie nasze wskazówki!

Znajdź odpowiedni nocleg dla siebie i bliskich!

Podstawą jest znalezienie noclegu – powinien być czysty, schludny, odpowiadający naszym wymaganiom i w rozsądnej cenie. Coraz więcej osób rezygnuje z poszukiwania noclegu w Zakopanem – to tłoczne i głośne miasto, a ceny potrafią naprawdę nieprzyjemnie zaskoczyć. Znacznie lepszym rozwiązaniem jest szukanie noclegów w pobliskich miastach, np. w Bukowinie Tatrzańskiej. Jedną z ciekawszych opcji jest willa Majerczyk w Bukowinie Tatrzańskiej – to pięknie położony budynek z widokiem na Tatry. O ofercie poczytać możemy na stronie willamajerczyk.com. Pobyt w Bukowinie Tatrzańskiej daje także możliwość skorzystania z bogatej oferty term w Bukowinie – ośrodek ten znany jest na całą Polskę!

Co robić na Podhalu?

Atrakcji jest wiele – podczas zwiedzania Zakopanego warto wybrać się kolejka na Kasprowy Wierch czy też na Gubałówkę. Ze szczytów tych gór roztacza się wspaniała panorama okolicy. Z pewnością powinniśmy poświęcić nieco czasu, aby poznać Krupówki, wspaniałą, zabytkową zabudowę Zakopanego. Osoby aktywne namawiamy natomiast do spacerów Doliną Chochołowską czy Kościeliską.