Czy kupno łóżka musi być problematyczne?

Jasiek
Sierpień21/ 2017

Poszukiwania nowego łóżka trwają zazwyczaj tygodniami: zależy nam na tym, aby mebel był wykonany starannie, był estetyczny oraz w dobrej dla naszego portfela cenie. Jakie modele łóżek powinniśmy wziąć pod uwagę? Które z nich okażą się trwałe i w dobrej cenie?

Sprawdź konstrukcję łóżka!

Zazwyczaj wchodząc do sklepu meblowego „kupujemy oczami”. Oznacza to, że wybieramy produkty, które podobają nam się wizualnie, bez względu na ich cenę czy to, z jakiego materiału są wykonane. Niestety, takie zakupy nierzadko kończą się rozczarowaniem, gdyż mebel nie spełnia naszych oczekiwań. Podczas zakupów przede wszystkim przyglądajmy się temu, z jakich materiałów wykonano dany produkt. Na topie są deski meblowe oraz lite drewno, oferowane przede wszystkim na witrynie visby.pl. Lite drewno cenione jest przede wszystkim ze względu na wysoką odporność na uszkodzenia. Wiele osób jest jednak zdania, że jego cena przekracza ich możliwości finansowe. Pamiętajmy, że jest to inwestycja na długie lata!

Jakie łóżka cieszą się największym zainteresowaniem?

Bez wątpienia klienci chętnie kupują łóżka z dodatkowymi, wewnętrznymi komorami – to idealne miejsce na przechowywanie pościeli czy ubrań sezonowych. Wiele łóżek wyposażonych jest dodatkowo w półautomatyczne podnośniki stelaża, co znacznie ułatwia dostanie się do wnętrza mebla. Dużym zainteresowaniem cieszą się łóżka drewniane – producent dba o ich elegancki wygląd i odpowiednie zabezpieczenie drewna. Wiele łóżek drewnianych Visby posiada dodatkowe zagłówki.