Autoryzowane serwisy samochodowe – dlaczego warto korzystać z ich usług?

Jasiek
maj10/ 2018

Polscy kierowcy coraz częściej korzystają z ASO, czyli autoryzowanych salonów obsługi. Zazwyczaj wynika to ze złych doświadczeń z dotychczasowymi zakładami mechanicznymi. Korzystanie z usług ASO niesie ze sobą wiele zalet i korzyści – najważniejsza z nich to jednak kompleksowa opieka nad naszym samochodem.

Solidnie, rzetelnie i w pełni profesjonalnie

Autoryzowane serwisy samochodowe nie tylko współpracują z konkretnymi markami, ale i stale szkolą swoich pracowników pod kątem nowoczesnych technologii stosowanych w danych modelach samochodów. W salonach tego typu nie tylko możemy skontrolować nasz samochód, ale i rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące jego eksploatacji. Olbrzymią zaletą autoryzowanych serwisów jest także możliwość zamawiania oryginalnych części. W przypadku modeli niszowych czy wycofanych z produkcji taka usługa jest na wagę złota!
Gdzie szukać ASO konkretnej marki? Z pewnością pomoże nam w tym internet – wpisując nazwę miasta, markę samochodu i frazę „aso” bardzo szybko znajdziemy salony blisko naszego miejsca zamieszkania. Szukając ASO Volkswagena warto zajrzeć na stronę jednego z topowych serwisów w Warszawie:  https://auto-blak.pl/aso-vw.html. Kupując samochód z salonu wraz z pełną dokumentacją otrzymamy również listę autoryzowanych salonów w całej Polsce, jak i Europie.

W czym pomoże nam autoryzowany salon obsługi?

Z jakich usług możemy skorzystać w autoryzowanych serwisach samochodowych? Są to przede wszystkim:
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny samochodów osobowych,
Okresowe przeglądy techniczne samochodu
Wielopłaszczyznowa mechanika samochodowa
Montaż oryginalnych lub rekomendowanych części zamiennych
Serwis/wymiana opon
Sprzedaż oryginalnych części zamiennych
Usługi blacharskie i lakiernicze
Serwis klimatyzacji
Możliwość zapewnienia samochodu zastępczego
Likwidacja szkód komunikacyjnych.

Lakiernictwo w autoryzowanych salonach samochodowych

Usługi lakiernicze są jednymi z najczęściej wybieranych przez klientów warsztatów i serwisów samochodowych. Jeśli potrzebny jest nam lakiernik samochodowy w Warszawie zdecydowanie rekomendujemy udanie się do jednego z autoryzowanych salonów. Praca lakiernicza zostanie wykonana profesjonalnie, a dodatkowo możemy także uzyskać przydatne wskazówki jak lepiej dbać o karoserię naszego samochodu.

zobacz więcej …. zobacz więcej …. zobacz więcej ….